Программа кандидата в депутаты Южненского городского совета Семаки Владимира Юрьевича

Семака Владимир Юрьевич

11 июля 1987

Гражданство: Украина

Образование: высшее

Должность: ведущий юрисконсульт.

Место работы: ПФ ГП «АМПУ»

ЮЖНИЙ – ЦЕ МОЄ РІДНЕ МІСЦЕ!

Особисто для мене бути депутатом Южненской ОТГ – це:

  • бути ефективним представником інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу,
  • мати реальну змогу втілювати корисні проекти для розвитку мого рідного міста та об’єднаної територіальної громади,
  • можливість активно приймати участь у житті міста та територіальної громади, це шанс зробити свій внесок у майбутнє. 

ОТГ на сьогодні є дечим новим та незрозумілим як для мешканців так і для органів місцевого самоврядування. Тому, одним із моїх пріоритетів є налагодження комунікації між громадянами. Я впевнений, що сумісними зусиллями та загальним бажанням нам вдасться розвинути сильну та міцну територіальну громаду, мешканці якої будуть єдиним цілим. І я готовий докласти до цього зусиль, адже я чітко розумію у якому місті, у якій територіальній громаді та у якій Державі я хочу жити.

Я хочу бути депутатом, адже я хочу бути частиною такого розвитку, я хочу докладати свої зусилля для загальної мети. Мети, яка дозволить реалізувати на практиці мої ідеї та стремління щодо забезпечення достатньо високого рівня соціального, культурного та фінансового життя мешканців, адже я є частиною нашого спільного життя на нашій рідній землі.

Я впевнений, що принесу користь Южненській ОТГ

Сьогодні я є адвокатом, а також діючим заступником голови профспілки адміністрації морського порту Південний, а отже я чітко розумію як саме можна захистити права та інтереси мешканців нашої територіальної громади. Маючи великий досвід в галузі права я розумію, з якими перепонами у житті може зустрітись пересічний громадянин: починаючи із вирішення проблем особистого характеру, та закінчуючи відстоюванням ідей та цілей міського, обласного та, навіть, державного масштабу.

Окрім цього, я є мешканцем м. Южне. Я тут народився, тут  працюю, і саме тут  виховую свого сина. І саме тут я хочу бачити розвинуту та успішну територіальну громаду. Саме тут я хочу бачити людей, які є захищеними від усіх законодавчих, політичних та бюрократичних натисків, які, на жаль, існують у нашій країні.

Я впевнено стверджую, що я, маючи відповідні знання та досвід, спрямую свої сили на втілення проектів, які у своєму результаті підвищать соціальний, культурний та фінансовий рівень життя кожного мешканця нашої територіальної громади.

ВИБОРЧА ПРОГРАМА:

Так як я є кандидатом у депутати Южненської ОТГ по виборчому округу № 2, моя виборча програма не буде містити конкретних обіцянок, які я, ймовірно, не зміг ви виповнити одноособово. Адже, моєю метою є турбота про життя мешканців територіальної громади виходячи із сьогоденних проблем та проблем, які можуть виникнути у майбутньому.

Я вважаю, що депутат не може бачити майбутнє і не може обіцяти зробити те, що, цілком ймовірно, особисто від нього не залежить. А тому надання конкретних кроків, які б я планував реалізувати за час моєї каденції, суперечить меті мого висування в кандидати у депутати.

Однак, у разі висловлення Вашої довіри та обрання мене депутатом Южненської ОТГ, я, розуміючи повну відповідальність за свої дії, зобов’язуюсь:

  • у своїй роботі керуватися виключно чинним законодавством України та інтересами мешканців територіальної громади; 
  • підтримувати зв’язок з мешканцями нашої територіальної громади, трудовими колективами і громадськими організаціями, розташованими на території Южненської об’єднаної територіальної громади;
  • вивчати громадську думку, вивчати потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні;
  • докладати усіх зусиль щодо втілення корисних для територіальної громади проектів.